גישור בין עסקים

ארגונים עסקיים נמצאים במערכות יחסים רבות עם ספקים, לקוחות וגופים עסקיים נוספים. במערכות אינטנסיביות כאלו יש לא מעט מחלוקות וסכסוכים שלא תמיד ניתנים לפתרון באמצעות הצדדים לבדם.

התוצאה היא פניית הצדדים לבית משפט, לתהליך ארוך, יקר, לא נעים ואין שום ערובה לכך שהתוצאה הסופית תהיה לשביעות רצונם. יתרה מזו, פסק הדין יינתן במחיר יקר של זמן וכסף.

הליך הגישור מעמיד דרך הוגנת, מהירה וזולה ליישוב סכסוכים ומחלוקות עסקיים בלי שיהיה צורך לפנות לבית משפט.

הצדדים בסכסוך חותמים על הסדר משותף ומחייב וקובעים ביניהם מערכת יחסים תקינה ויציבה. הסדר זה יכול לקבל תוקף של פסק דין באישור בית המשפט, אם ירצו בכך כל הצדדים המעורבים.

גישור בתוך חברה

הארגון הוא מערכת דינמית שמטבעה יש בה מחלוקות וסכסוכים. המחקרים מראים כי בארגונים כיום חלק גדול מזמנו של המנהל מושקע בפתרון קונפליקטים.

סכסוכים ומחלוקות ממושכים בתוך הארגון יכולים לפגוע בתפקודו התקין של הארגון, באווירה ובמוטיבציה של העובדים ובסופו של דבר בביצועים השוטפים.

אנו מאמינים כי אם מנהלים ינהלו סכסוכים בשלב מוקדם של הסכסוך, בגישה גישורית, הסכסוך לא יגדל וימנע בטרם יהיו תוצאות בלתי רצויות.

בתהליך הגישור בתוך העסק מלווה מגשר את הצדדים הנמצאים במחלוקת/ סכסוך ועוזר להם לבנות פתרונות לבעיות הקיימות והסכמות על דרכי פעולה עתידיות למניעת סכסוכים עתידיים וכל זאת מתוך שיתוף פעולה הדדי.

צור קשר

התקשרו עכשיו לתאם פגישת היכרות ללא תשלום!

phone
טליה - 054-771-7673
מיכל - 054-675-7750

envelope
talia@megashrim.com
michal@megashrim.com
 

נעים להכיר

video